Sweat
Termal Sauna Şort

KAPIDA ÖDEME
2 FARKLI RENK SEÇENEĞİ 39.00 TL 59.00 TL

ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELE
Termal Sauna Şort‘u giydikten çok kısa bir süre sonra, oturduğunuz yerden etkilerini hissetmeye başlayabilirsiniz.

İşte sizin için vücudunuzu bir tayt gibi saran ve yanında hediye gönderdiğimiz özel Lut Gölü tuzu ile giyerek terlemenizi sağlamaya yardımcı olan bir ürün sunuyoruz: Termal Sauna Şort

Sweat Termal Sauna Şort, herhangi ekstra bir emek sarfetmeden, ilaç kullanmadan, sadece vücudunuzun ürettiği ısıyı kullanarak terlemenize destek olur. Sauna şortun temel mantığı, vücudun ürettiği enerji sonucunda ortaya çıkan ısıyı yararlı bir biçimde kullanıp daha da yükselterek vücutta terlemeye neden olacak şekilde size yardımcı olmasıdır. Terleme yoluyla şortun sardığı bölgelerdeki yağların ve selülit oluşumunun önüne geçmeye alternatif bir ürün olarak destek olur (kişiden kişiye farklılık gösterir).
Esnek yapısı sayesinde vücudunuzu saracak!
Sweat Sauna Şort’un kullanımı da çok basittir. Sauna şortu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mesela, ev içerisinde işleriniz var ve birkaç saat evde kalacaksınız, sauna şortu giyin ve işlerinizle ilgilenin.

Ya da, spor yapacaksınız ve yapacağınız sporu zayıflama amaçlı yapıyorsunuz, egzersizler sırasında sauna şortu giymeniz yeterli. Hiçbir şey yapamadıysanız, yatarken giyin. Bu bile sauna şortun görevini yerine getirip sizi terleterek zayıflamanıza yardımcı olmasını sağlar.

Sweat Sauna Şort‘u kullandığınız sürece en az iki günde bir kere banyo yapmanız gerekmektedir. Sauna Şort’u yıkamanız gerektiğinde, sadece elinizde ve sabunlu ılık su ile yıkamanız yeterlidir.
Firma Bilgileri Ekinoks Pazarlama LTD. ŞTİ.
Adres:Şerifali Cad. Altay Sok. No:54 Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0212 945 2088
WhatsApp: 0539 416 9510
Termal Sauna Şort İşte sizin için vücudunuzu bir tayt gibi saran ve yanında hediye gönderdiğimiz özel Lut Gölü tuzu ile giyerek terlemenizi sağlamaya yardımcı olan bir ürün sunuyoruz: Termal Sauna Şort
Alışveriş İşlemleri
Numaranızı Bırakın,
Biz Sizi Arayalım!
Gizlilik Sözleşmesini Okudum, Kabul Ediyorum. Gizlilik Sözleşmesi